Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

AFRODITA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€36
Kategória: AFRODITA
AFRODITA
Tip

AFRODITA je kytica plná sladkých jahôd, ktorá v kombinácii so zelenými šťavnatými a sviežimi lístočkami melóna Gália vyzerá ako taký jahodový kríček. Niektoré jahody sme poobaľovali aj v mliečnej čokoláde, pre Váš ešte väčší zážitok a pôžitok z chuti. Svojou krásou a jednoduchosťou si isto získa aj Vás, najmä ak jahody sú Vašim obľúbeným ovocím. Môžete si ich vychutnať aj v čokoláde bielej alebo horkej, jej výber závisí len od Vás. Vychutnajte a doprajte si naše lahodné potešenie nielen v lete :). 

Zloženie :

  • jahody
  • melón Gália
  • čokoláda 

Alergény : mlieko, sója                                                               

Veľkosť : M - stredná

Výška : 25 cm

Hmotnosť ovocia : 1.400 g

 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény. 

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne.                                                                              

AFRODITA