Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Ovocná lady

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€23 €35 od €23
Kategória: Ovocná lady

Svieže jahody v mliečnej čokoláde a šťavnaté jabĺčka v mliečnej čokoláde, ručne poobaľované v rôznych posýpkach ako mleté oriešky, kokos, škoricový cukor, drobné cukrové perličky, sľubujú jedinečný zážitok z rôznych chutí a variácií. Jahody sú navyše dekorované bielou čokoládou, všetky kúsky Ovocnej lady sú naozaj jedinečné a originálne. Vďaka elegantnej zlatej alebo striebornej krabičke jednotlivé ovocné kúsky krásne vyniknú a prekvapia každého.

Zloženie : jahody, jabĺčka, mliečna čokoláda Callebaut, biela čokoláda Callebaut, karamelizované oriešky, kokosová múčka, škoricový cukor, cukrové perličky.

Veľkosť : NORMAL - 15 ovocných kúskov

Hmotnosť : 340 g

Alergény : mlieko, sója, orechy, stopy lepku a vajec

 

Veľkosť : MAXI - 25 ovocných kúskov

Hmotnosť : 600 g

Alergény : mlieko, sója, orechy, stopy lepku a vajec

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom. 

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).

Škoricový cukor Zloženie : cukor, mletá škorica 11 %. Môže obsahovať obilniny obsahujúce lepok, mlieko, vajcia a orechy. Alergény sú označené tučným písmom.