Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

FREDERICA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€45
Kategória: FREDERICA

FREDERICA je nápaditá jesenná kytica plná sladučkého a šťavnatého ovocia. Typické jesenné ovocie ktoré sa v nej ukrýva sú hrušky, a to hneď na niekoľko spôsobov. Hrušky v nej sme totižto poobaľovali v čokoláde, niektoré sú ozdobené aj kokosovou posýpkou, čo dodáva tejto krásnej kytici ozajstnú exkluzivitu. Okrem hrušiek si v nej však pochutíte aj na ananásových, čokoládou ozdobených kvetinkách, sladkom tmavom hrozne, a nechýbajú ani dva druhy melónov. Melóny Gália a Kantalup skvele dopĺňajú celú kompozíciu nielen ich sviežou chuťou ale i farebne. FREDERICA je ozajstný jesenný skvost, ktorý poteší, osvieži a nadchne každého. 

Zloženie :

  • ananás
  • melón Gália
  • melón Kantalup
  • hrozno tmavé
  • hrušky
  • čokoláda Callebaut
  • kokos strúhaný

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : L - veľká

Výška : 30 cm

Hmotnosť ovocia : 2 kg

Tvar a farba nádoby sa možu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.