Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

FIONA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€38
Kategória: FIONA

Svieža, veselá, šťavnatá a lahodná je ovocná kytica s názvom FIONA. Veľké ananásovo-čokoládové kvetinky sa striedajú s bielymi lístočkami žltého melóna a šťavnatým pomarančom. Kytičku farebne vyvažuje tmavé hrozno, a pochutíte si aj na jabĺčkach v čokoláde. Celá kompozícia je veľmi svieža, a podčiarkuje ju i farebne ladená keramická nádoba. Kytička poteší nielen oko, ale najmä vaše chuťové poháriky. Veď kto by jej odolal :).

Zloženie :

  • melón žltý
  • hrozno tmavé
  • ananás
  • jablká
  • pomaranč
  • čokoláda Callebaut

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : M - stredná

Výška : 35 cm

Hmotnosť ovocia : 1,5 kg

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény. 

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.