Recenzie

" Dobrý večer, chcela by som vám veľmi pekne poďakovať, kytica bola fantastická a prekvapenie mi vyšlo. S pozdravom "

Adriana V., Nitra

 

" Ema bola úplne mimo! Ďakujeme krásne ????"

S pozdravom Lucia L., Nitra

 

" Dobrý deň,chcela by som sa vám neskutočne poďakovať za dnešnú ovocnú kyticu na adresu do NZ. Kvalita ovocia bola famózna, donáška tiež, mamina moja pre ktorú bola kytica objednávaná bola veľmi veľmi spokojná. Nebola to moja posledná objednávka od Vás. A komunikácia je tiež super s vašim eshopom????Ďakujem/e ešte raz???? "

Karolína G., Nové Zámky 

nz

 

Dobrý deň, ďakujem za potvrdenie objednávky a jej doručenie načas. Som veľmi spokojná s vašimi službami. Kytice od vás boli vždy krásne a z kvalitného ovocia. Ešte raz moc ďakujem a prajem všetko dobre a nech sa vám aj naďalej darí. Pekný deň, "

Katarína P., Bratislava

 

Dobrý deň, oslávencovi sme urobili veľkú radosť, tak som sa Vám chcela pekne poďakovať. S pozdravom "

Jana M., Nitra

 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať za dodanie nádhernej a skvelej kytice zo šťavnatého ovocia. Sestra má obrovskú radosť a veľké prekvapko do práce. Zmyslela som si objednávku na poslednú chvíľu, no napriek tomu ste to dokázali zmanažovať. Obrovská poklona. Ďakujem,

Katarína, Kmeťovo

 
 

" Dobrý večer prajem p.Omelková, len by som Vám chcela ešte raz poďakovať a vzdať hold Vašej kreativite. Dcéra bola unesená z kytice, ale aj ja keď sme ju večer odbalili. A vonia ako kvetinová a k tomu je jedlá :). Pekný večer. "

pani O.,Šaľa 

 

" Dobrý, chcela som sa poďakovať za vynikajúce ovocné špízy. Mali veľký úspech. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. "

pani T., Nitra

 

" Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za doručenie kytice. Sestra sa veľmi potešila. Ešte raz ďakujem. Vaše služby som využila už viac krát a opäť Vás len budem odporúčať. "

Janka G., Svätoplukovo

 

" Dobrý večer, ďakujem pekne. Želaný efekt bol dosiahnutý :). Ovocie, kompozícia dostala veľkú pochvalu. Ďakujem za všetko a prajem aby sa Vám dobre darilo. S pozdravom

Viktor B., Nový Život

 

" Už bola doručená...potešila veľmi a bola kraaaasna...ďakujem za promptnosť zásielky. Pekný deň,

Nadežda R., Nitra "

 

" Ďakujem za krásny darček zo dňa 20.7. Oslávenkyňu potešil.S pozdravom 

Janka Ch."

 

Ďakujeme za ovocnú kyticu, bola doručená do Gbelov 9.8.2019, sestra mala obrovskú radosť a hlavne jej 2 dcérky ( 3 roky a 1 rok), ktoré sa hneď do nej pustili :-))) Bola čerstvučká a krásna. Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov ! "

Erika S.,Sereď
 
 
" Dobrý deň p. Omelková,rada by som sa touto cestou poďakovala za doručenie zásielky/ prekvapenia. 
Podľa informácií, ktoré som dostala, všetko prebehlo tak ako sme sa dohodli a ako som si predstavovala, keďže som nemohla byť osobne prítomná. Ďakujem ešte raz za vybavenie a krásne a chutné prekvapenie doručené oslávenkyniam.
S pozdravom "

Andrea D.,Nitra
 
 

Kolegynka včera dostala od Vás (Sereď) a bola nádherná aj chutná. S pozdravom 

Erika S. "

" Ďakujem, už dorazila ???? maximálna spokojnosť????."

Ľudmila V., Veľké Úľany

 

Dobrý deň prajem p. Omelková, chcem sa Vám zo srdca poďakovať za to, že vďaka krásnej ovocnej dobrôtke som mohla prispieť ku krásnemu narodeninovému dníčku mojej výbornej priateľke. Mala obrovskú radosť, hoci najskôr bola v šoku????Prajem Vám i celému timu veľa rovnako šťastných zákazníkov akými sme aj my (darujúci i obdarovaní). Pekný víkend, "

Zuzana V., Vígľaš

 

" Veľmi pekne ďakujeme za ovocné bomby :-) .... boli chutné a krásne ....ďakujeme "

Inga P., Nitra

 

Dobrý deň, ďakujem krásne za doručenie kytičky. Práve mi písala kamarátka, bola unesená ! Urobili ste (sme) jej veľkú radosť. Ešte raz veľmi pekne ďakujem ! "

Janka G.,Svätoplukovo

 

" Dobrý deň, ovocná kytica prišla a vyzerá fantasticky. Ďakujem :) "

Dominika D., Močenok

 

" Ďakujem za promptnosť. Naozaj chválim. "

Dušan M., Bratislava

 

" PS : ovocná kytica veľmi potešila "

Martin H., Nitra

 

"Ďakujem za peknú kyticu obdarovaná bola veľmi prekvapená."

Monika B.,Nitra

 

"Dobrý deň, ešte raz ďakujem za vyhotovenie kytice podľa objednávky a presné dodanie. Mala veľký úspech, či už vizuálne alebo chuťovo. Pekný deň želám "

Ján Š., Bratislava

 

"Ďakujem veľmi pekne ešte raz. Kytica je naozaj krásna aj chutná mi bolo povedané :). "

Ján Z., Ivanka pri Dunaji

 

" Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za doručení květiny. Prý byla moc krásná a hezky voněla. Děkuji moc a hezké Vánoce ! Posílam pozdravy z Česka. "

Martina K., Praha

 

" Chcem sa vám zo srdca poďakovať za všetky tri kytice. Boli nádherné a vraj veľmi chutné :). A hlavne, veľmi milo prekvapili všetkých obdarovaných :). S pozdravom, "

Henrich L., Topoľčany

 

" Objednávali sme si u Vás už niekoľko krát, zakaždým veľká spokojnosť ! Ďakujeme. a prajeme veľa spokojných zákazníkov ! "

Adriana S., Nové Zámky

 

"Obidve kytice boli aj chutné, aj krásne. Jedine chválim a budem isto odporúčať ďalej. Vďaka :), "

Tibor H., Jaslovské Bohunice

 

" Môžem Vám dať niekde pozitívne hodnotenie ? :) Veľmi sme boli spokojní :). "

Zuzana H.S., Lužianky

 

" Dobrý deň, chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za profesionalitu, ktorú svojou ponukou a rozvozom vykonávate. Som vám veľmi vďačná nielen za vybavenie objednávky, ale aj za kontaktovanie ma, nakoľko ste sa s obdarovaným nevedeli spojiť. Veľmi pekne vám ďakujem a želám vám veľa, veľa úspechov. "

Eleonóra V., Bratislava

 

" Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za ovocný darček pre moju dcérku, ktorý veľmi potešil ! Ovocie v kytičke bolo čerstvé, čokoláda výborná, doručenie v dohodnutý čas.. Ďakujeme veľmi pekne a želáme všetko dobré ! "

Ľudmila K., Trnava

 

" Dobrý deň, ďakujeme za chutnú a originálnu ovocnú tortu :). Najprv sme sa pri nej všetci vyfotili a potom sme sa spoločne do nej pustili. Chutila skvele, krásne voňala a hlavne našej starkej sa veeeľmi páčila. Ešte raz ďakujeme. "

Anna P., Partizánske

fotozakaznici

 

"Ďakujeme veľmi pekne, kytica bola krásna a chutná, manžel sa veľmi tešil z meninového darčeka :)."

Katarína Š., Hlohovec 

 

"Dobrý deň, ďakujem za foto, kytica je nádherná a verím že bude aj chutná :). Už mám aj odozvu, bola doručená presne na čas a urobila veľké prekvapenie. Takže veľmi pekne ďakujeme, ste super firma, iste budem odporúčať ďalej. Prajem pekný deň a nech sa Vám darí !!!"

Marta R., Bratislava

 

"Chcela by som sa Vám dodatočne veľmi pekne poďakovať za krásnu a chutnú narodeninovú kyticu, oslávenec aj ostatní gratulanti boli nadšení ! :) Určite to nebolo posledný krát, čo som od Vás objednala kyticu, a rozhodne Vás budem odporučovať ďalej.... Ešte raz srdečná vďaka, želám všetko dobré, veľa nových chutných nápadov :). "Pozdravujem, 

Zuzana B.,Nitra

 

"Chcem sa Vám veľmi srdečne poďakovať za spravenie a doručenie ovocnej kytice. Manžel bol dojatý a kytica chutila úžasne. Jahody sladučké. Určite budeme vaše služby, ochotu a kvalitu odporúčať ďalej."

Eva J.,Štitáre

 

"Ďakujeme za kyticu. Je krásna a potešila."

Jana M.,Nitra

 

"Dobrý deň, ďakujem krásne, ste úžasní. Kytička moc potešila aj majiteľku a aj mňa :)."                           

Zuzana N.,Horné Orešany

 

"Dovoľte mi poďakovať sa za úžasný darček, ktorý ste mi na žiadosť Evky pripravili. Je to naozaj nádherné. Ďakujem Vám :) "

Linda I. , Nitra

 

"Ďakujem veľmi pekne, už sa obdarovaný ohlásil, veľmi milo prekvapený, potešilo sa oko aj mlsné jazýčky. Vaše spoľahlivé služby odporúčam vrelo ďalej, s pozdravom Žitňanská. "

 

" Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za krásne prekvapenie ktoré ste vďaka ovocnej kytici urobili mojej maminke. Veľmi sa jej páčila, ovocie bolo vynikajúce, a potešil aj karamelový toping :). "

Erika S., Šaľa

 

" Ďakujem za rýchle dodanie ovocnej kytičky pre mojich rodičov k ich výročiu. Veľmi ich potešila a pochutili si na nej. Konečne viem "poslať" zo zahraničia / dlhodobo pracujem v Anglicku / aj niečo iné než klasické kvety. Super nápad, ďakujem a isto využijem aj nabudúce ! "

Rastislav K., Londýn

 

" Dobrý deň, kyticu od Vás som dostala ako darček k narodeninám na mojej oslave. Nikdy predtým som ovocnú kyticu naživo nevidela, čiže naozaj ohromné a krásne prekvapenie pre mňa aj mojich hostí :). Úžasne rozvoniavala a ešte lepšie chutila. Už len čakám na vhodnú príležitosť, kedy takýmto ovocným darčekom budem môcť niekoho prekvapiť tentoraz ja ! Ďakujem za skvelý tip a prajem veľa spokojných zákazníkov, s pozdravom

Jana Ž., Trnava

 

Dobrý deň, ďakujeme za ovocnú kyticu. Bola prekrásna, všetkým sa páčila a ovocie bolo vynikajúce. S pozdravom "

Martina M., Dubodiel

 

" Dobrý deň, ďakujem za doručenie kytice obdarovanú potešila takže splnila svoj cieľ. Prajem Vám pekný deň a veľa spokojných zákazníkov. "

Ján Š., Bratislava

 

" Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať, je to naozaj skvelý nápad a hlavne zmena oproti klasickým kyticiam :). Vaša kytica mala na našej oslave veľký úspech, všetci si ju hneď fotili, pretože nikto nič podobné doteraz nevidel. A samozrejme skvelo sme si na nej všetci pochutili." 

Jana, Trenčín

Margaret

 

" Kytica prišla v poriadku a super vychladená, hneď sme sa do nej pustili. Ďakujeme"

Martin, Nitra

 

" Dobrý deň, kytice boli krásne a skvele chutili, spokojnosť :)."

Katka, Partizánske

 

" Dobrý deň, ďakujem pekne za Kinder kyticu :), deti z nej mali radosť. Oslava nám dopadla super." 

Michaela, V.Bielice

 

" Nemám slov, to je nádhera, dali ste si záležať. Takú "kyticu" som ešte nevidel. Veľmi pekne ďakujem. Určite Vás ešte v budúcnosti oslovím. Ešte raz ďakujem a prajem peknú nedeľu. S pozdravom "

Henrich L., Topoľčany

 

" Dobrý deň Vám prajem, kolegyňa mala z kytice obrovskú radosť, bol to naozaj skvelý darček k jej jubileu. Ušlo sa z nej každému z nášho pracovného kolektívu :). Pozdravuje Vás

Peter, Nitra"

 

" Ďakujem za krásnu kyticu, ktorá veľmi potešila."

Janka, Topoľčany

 

" Všetko bolo super :), ďakujem veľmi pekne."

Martin, Nitra

 

" Ďakujeme. Bolo to veľmi vkusné a chutné."

Juraj, Prievidza

 

" Maminu ste veľmi prekvapili a potešili :). Ďakujem za včasné doručenie a krásny chutný darček."

Janka, Nitra

LILIANASPECIAL

 

" Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať. Na našej oslave mala kytica veľký úspech. Určite rátam s Vami aj do budúcna :).

Lucia, Nové Mesto n/Váhom

 

" Dobrý deň. Kytičky sa všetkým páčili, voňali a chutili skvele. Veľká spokojnosť. Ďakujem :).

Monika, Nitra

 

" Ďakujem za radosť, ktorú ste urobili mojej manželke. Kytica sa jej veľmi páčila :) ! "

Slavomír, Nitra

 

" Bonboniéra chutila fantasticky. Všetci sme si na nej pochutili, ešteže sme objednali maxi veľkosť :)."

Erika, Topoľčany

 

" Priateľka sa veľmi potešila, načasovanie bolo super, a venovanie bolo perfektné ! :). Ďakujem pekne :)."

Tomáš, Nitra

 

" Úžasný nápad, kytica sa mamine veľmi páčila :). Voňala nám z nej celá izba :). Chutila skvele, a vyzerala ešte krajšie. Ďakujem veľmi pekne. S pozdravom

Mária, Partizánske

 

" Ďakujem za chutnú ovocnú bonboniéru, ktorá veľmi potešila :). "

Radovan, Nitra

 

" Ďakujem veľmi pekne, kytica bola krásna, čerstvá a výborná ... Ešte raz ďakujeme. "

Mariana, Hosťovce

 

" Maminu ste na deň matiek veľmi potešili a prekvapili, ďakujem ! Mala veľkú radosť ! "

Zuzana, Piešťany

Foto

 

" Kytička bola krásna, voňavá a skvelo chutila. Ďakujeme. "

Peter, Trnava

 

" Kytica potešila. Priateľku ste prekvapili, a veľmi jej chutila. Vďaka. "

Robo, Topoľčany

 

" VIKTORIA bola perfektná ! Mala obrovský úspech u všetkých našich hostí. Nielen jahody, ale aj jablká v čokoláde chutia skvelo ! Vrelo odporúčam ! Ďakujeme, "

Jana, Žilina

 

" Konečne niečo iné, než klasické kvety ktoré sa po pár dňoch aj tak vyhodia. Z tejto kytice sme mali radosť a  úžitok :) všetci, spolu s oslávenkyňou. Super ! "

Vlado, Martin

 

" Donáška bola na čas. Prekvapenie vyšlo. Vďaka, "

Jano, Banská Bystrica

 

" Naši mladomanželia boli veľmi milo prekvapení a svadobným hosťom sa kytica taktiež veľmi páčila a samozrejme skvelo chutila. Ďakujeme :). "

Mária, Nové Zámky

 

" Priateľke sa kytička páčila. Doručenie bolo v dohodnutom termíne. Aj mne sa z nej zopár kúskov ešte ušlo :). Vďaka. "

Tibor, Šaľa

 

" Spokojnosť. Naživo je to oveľa krajšie ako na fotke, určite to nebola moja posledná objednávka. Ďakujem Vám. "

Matúš, Trnava

Fotoalbum

 

" Kytica mala na našej oslave úspech. Všetkým sa páčila, naozaj krásne a nezvyčajné pohostenie, ďakujeme. "

Peter, Levice

 

" Dobrý deň, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu ovocnú kytičku, ktorú ste pripravili a doručili pre môjho brata. Bol veľmi prekvapený, tešil sa z nej:-DD a že bola úžasná a chutná. Ďakujem Vám. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom, spokojná zákazníčka 

Mirka V., Bukovec "

 

" :) Tieto kytice sú jednoducho úžasná vec, sú krásne, navyše chutné a užitočné. Prajem Vám veľa šťastia a úspechov. "

Zuzana V., Bratislava

 

" Dobrý deň, pani Omelková, chcela som Vám veľmi pekne poďakovať, ovocná kytica bola doručená načas, úplne v poriadku a oslávenkyňa bola veľmi prekvapená a úplne nadšená :) Som veľmi rada, že všetko prebehlo úplne bez problémov a úplne podľa našich požiadaviek. Ja som z tej dobroty síce nemala, ale vraj krásne voňala a bola vynikajúca, čomu sa veľmi teším. Ešte raz ďakujem a budem Vás rada odporúčať ďalej. "
 
Ivana C., Dunajská Lužná
 
 
" Dobrý deň, chcela by som sa Vám prostredníctvom tohto e-mailu zo srdca poďakovať. Vďaka Vám som mohla urobiť radosť ľuďom, na ktorých mi záleží. Cítiť a vidieť ich radosť a krásny šok je neoceniteľným doplnkom ku nádhere a výnimočnosti  Vašich kytíc.
Želám Vám veľa veľa rokov úspechov. Robíte ľudí štastných a naplnených radosťou.
ĎAKUJEM VÁM !!! "
 
Zuzana V., Vígľaš
 
 
" Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za ochotu doručiť kyticu do školy. Neteri sa veľmi páčila.
Všetko dobré želám."
 
Jana J., Klatova Nová Ves
 
 
" Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za doručenú kyticu, mala obrovský úspech! "
 
Ivana Š., Nitra
 
GRACIELA
 
 
" Ďakujeme veľmi pekne, torta je krásna a konečne taká ktorá neuvädne :D, budem vás len a len odporúčať. Ešte raz ďakujem za všetko :)."
 
Miriama K.,Chynorany
 
 
" Dobrý deň. "Kytka" veľmi potešila a chutila :). Ďakujem za promptné vybavenie."
 
Vladimír B.,Bratislava
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.