Jahodové boxy

Sú ďalším originálnym ovocným darčekom i chutným pohostením z našej ponuky produktov Ovoticoo.

Ak túžite svojich blízkych prekvapiť niečím krásnym, v exkluzívnom balení no zároveň aby si na darčeku mohol aj pochutiť, a je milovníkom jahôd - potom sú skvelým tipom na perfektný darček práve Jahodové boxy. Šťavnaté sladučké jahody sme poobalovali do najjemnejšej belgickej čokolády a posýpali samými dobrotami. Okrem mliečnej, bielej či horkej čokolády sme v boxoch použili aj ruby čokoládu, ktorej tajomstvo spočíva v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, ktoré vzišli z rubínového kakaového bôbu - bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našom exkluzívnom a romanticky ladenom Ružovom boxe a Ružovom Raffaello boxe. Kombináciu troch čokolád si zas vychutnáte v Special boxe alebo Detskom boxe. Pre pánov sme pripravili jedinečný Pánsky box, s jahodami v mliečnej a bielej čokoláde s mini fľaškou šampanského Hubert. 

Jahodové boxy sú darčekom pre akúkoľvek príležitosť, jahody v nich sú naaranžované do boxov ružovej alebo smotanovej farby, efektne previazané saténovou mašľou a darčekovo zabalené do celofánu.

Navyše si každý box môžete dozdobiť naším novým doplnkom - napichovadlom zlatej alebo červenej farby, podľa typu sviatku či oslavy, a personalizovať tak odkaz pre obdarovanú osobu. 

box                                                             boxy   

 

 
24
58 12458

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.