Bonboniéry

Ovocné bonboniéry Ovoticoo sú ďalším skvelým a netradičným darčekom, ktorým svojich najbližších isto potešíte a prekvapíte. Buďte originálny a uvidíte že pochutnanie si na ovocnej bonboniére je skutočne niečo iné ako bežné čokoládové bonbóny. To najčerstvejšie a najkvalitnejšie ovocie sme starostlivo nakrájali a ručne poobaľovali v lahodnej mliečnej čokoláde, a následne sme ich posýpali rôznymi posýpkami, či už sú to oriešky, mandle, drobné cukríky, čokoládová ryža, škoricový cukor, kokos, kandizované ovocie či prizdobili ďalšou čokoládou. Nechajte sa jednoducho unášať skvelou chuťou jahôd v čokoláde s orieškami, čokoládovou ryžou či madľami, banánmi v čokoláde s rôznymi posýpkami a v kombinácii s bielou či horkou čokoládou, skvelými šťavnatými jabĺčkami v čokoláde so škoricovým cukrom, hruškami v čokoláde s kokosovou posýpkou, hroznom v čokoláde a mnohým ďalším ovocím. Každá kombinácia je jedinečná a výnimočná, plná sviežej, šťavnatej a ľahkej chuti ovocia.  

Urobte radosť sebe a skrášlite si všedný deň alebo ho ozvláštnite niekomu, na kom Vám záleží ..... Ovocnou bonboniérou Ovoticoo sa Vám to určite podarí :). Všetky ovocno-čokoládové kúsky ovocnej bonboniéry sú zabalené do elegantnej krabičky, ktorá je k dispozícii v niekoľkých farbách a veľkostiach.    

Pre prehľadnosť sme ovocné bonbobiéry rozdelili do troch kategórií, podľa ich veľkosti a hmotnosti ovocno-čokoládových kúskov. Stačí si už len vybrať tú pravú pre Vás. 

Veľkosť MINI : 2 až 9 ovocno - čokoládových kúskov

Veľkosť NORMAL : 15 - 16 ovocno - čokoládových kúskov

Veľkosť MAXI : 24 - 25 ovocno - čokoládových kúskov

 
0
32 1032

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.