Ovocné kytice

Ovocné kytice pripravujeme z čerstvého a prvotriedneho kvalitného ovocia, čo najskôr pred doručením alebo osobným vyzdvihnutím ovocnej kytice na predajni. Hotový aranžmán darčekovo zabalíme a doručíme našou donáškovou službou priamo na adresu doručenia (obdarovanej osobe, či na Vašu oslavu). Počas celej doby prepravy sa kytica uchováva v chlade, ako v lete, tak i v zime.
MÁME PRE VÁS SKVELÝ BONUS !
Pripravili sme pre Vás skvelý BONUS navyše, a tým sú naše ovocné číslice k narodeninám, ktoré od nás získavate ZADARMO ku každej objednanej ovocnej kytici. Číslice vykrajujeme z čerstvého ovocia - ananásu, žltého melóna, melóna Gália či Kantalup. Je len na Vás, či si ich pridáte do svojej objednávky, či Vášho oslávenca potešíte ešte pár kúskami čerstvého šťavnatého ovocia navyše :). V prípade oslavy narodenín svoju ovocnú kyticu týmto doplnkom nielen skvele dozdobíte, ale bude naozaj originálna a jedinečná!  
                           
PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE  
Ak chcete ovocnú kyticu doručiť ako darček, ostáva už len pridať krásne venovanie a Vaše prekvapenie bude dokonalé. Text Vášho venovania vytlačíme na špeciálne upravenú kartičku, a s radosťou doručíme spolu s ovocnou kytičkou, presne tam kam potrebujete :).    
 
19
68 11968

Stránka 1 z 3 - 46 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 46 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.