Ovocné kytice

Ovocné kytice a ovocné kytice s čokoládou pripravujeme vždy z čerstvého a kvalitného ovocia, tesne pred doručením alebo osobným vyzdvihnutím ovocnej kytice na predajni. Upravené, čiže nakrájané umyté ovocie a jeho jednotlivé kúsky do kytice starostlivo vyberáme, aby bol výsledný efekt a dojem z kytice naozaj jedinečný a výnimočný. Hotový aranžmán darčekovo zabalíme a doručíme našou donáškovou službou priamo na adresu doručenia (obdarovanej osobe, či na Vašu oslavu). Počas celej doby prepravy sa kytica uchováva v chlade, ako v lete, tak i v zime.
PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ OVOCNÚ KYTICU ?
Všetky ovocné kytice sme pre Vás zatriedili do niekoľkých kategórií, aby sa Vám ľahšie a rýchlejšie hľadala tá správna kytička podľa Vašich predstáv.
Či už chcete kyticu podarovať ako darček k narodeninám, meninám alebo iným sviatkom, ovocnou kyticou svojho blízkeho skutočne milo prekvapíte a nadchnete. Ocení nielen jej krásny vzhľad, ale i úžasnú chuť čerstvého ovocia, či delikátnu chuť ovocia v čokoláde.
Objednávky ako i doručenie našich ovocných kytíc je možné realizovať počas celého týždňaV prípade špeciálnych požiadaviek či akýchkoľvek otázok, Vám radi odpovieme či už mailom na: ovocnekyticky@gmail.com alebo telefonicky na č.t. : 0911 945 778, poprípade v sekcii "Časté otázky" nájdete mnohé odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa našich ovocných kytíc.
MÁME PRE VÁS EŠTE JEDEN SKVELÝ BONUS !

Pripravili sme pre Vás ešte jeden skvelý BONUS navyše, a tým sú naše ovocné číslice k narodeninám, ktoré od nás získavate ZADARMO ku každej objednanej ovocnej kytici. Číslice vykrajujeme z čerstvého ovocia - ananásu, žltého melóna, melóna Gália či Kantalup. Je len na Vás, či si ich pridáte do svojej objednávky, či Vášho oslávenca potešíte ešte pár kúskami čerstvého šťavnatého ovocia navyše :). V prípade oslavy narodenín svoju ovocnú kyticu týmto doplnkom nielen skvele dozdobíte, ale bude naozaj originálna a jedinečná!                              

PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE                                                  

Ak chcete ovocnú kyticu doručiť ako darček, ostáva už len pridať krásne venovanie a Vaše prekvapenie bude dokonalé. Text Vášho venovania vytlačíme na špeciálne upravenú kartičku, a s radosťou doručíme spolu s ovocnou kytičkou, presne tam kam potrebujete :).    

 
0
85 1085

Stránka 1 z 3 - 42 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 42 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.