Ovocné kytice

Ovocné kytice a ovocné kytice s čokoládou pripravujeme vždy z čerstvého a kvalitného ovocia, tesne pred doručením alebo osobným vyzdvihnutím ovocnej kytice na predajni. Hotový aranžmán darčekovo zabalíme a doručíme našou donáškovou službou priamo na adresu doručenia (obdarovanej osobe, či na Vašu oslavu). Počas celej doby prepravy sa kytica uchováva v chlade, ako v lete, tak i v zime.
PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ OVOCNÚ KYTICU ?
Všetky ovocné kytice sme pre Vás zatriedili do niekoľkých kategórií, aby sa Vám ľahšie a rýchlejšie hľadala tá správna kytička podľa Vašich predstáv. V prípade špeciálnych požiadaviek či akýchkoľvek otázok, Vám radi odpovieme či už mailom na: ovocnekyticky@gmail.com alebo telefonicky na č.t. : 0911 945 778, poprípade v sekcii "Časté otázky" nájdete mnohé odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa našich ovocných kytíc.
 
MÁME PRE VÁS EŠTE JEDEN SKVELÝ BONUS !
Pripravili sme pre Vás ešte jeden skvelý BONUS navyše, a tým sú naše ovocné číslice k narodeninám, ktoré od nás získavate ZADARMO ku každej objednanej ovocnej kytici. Číslice vykrajujeme z čerstvého ovocia - ananásu, žltého melóna, melóna Gália či Kantalup. Je len na Vás, či si ich pridáte do svojej objednávky, či Vášho oslávenca potešíte ešte pár kúskami čerstvého šťavnatého ovocia navyše :). V prípade oslavy narodenín svoju ovocnú kyticu týmto doplnkom nielen skvele dozdobíte, ale bude naozaj originálna a jedinečná!  
                           
PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE                                                  
Ak chcete ovocnú kyticu doručiť ako darček, ostáva už len pridať krásne venovanie a Vaše prekvapenie bude dokonalé. Text Vášho venovania vytlačíme na špeciálne upravenú kartičku, a s radosťou doručíme spolu s ovocnou kytičkou, presne tam kam potrebujete :).    
 
0
85 1085

Stránka 1 z 3 - 44 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 44 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.