• 1 z 8
 

Ovocie v čokoláde

 
Výber čokolády
Druh ovocia
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€0,45 €0,80 €0,95 €0,45 €0,80 €0,95 €0,45 €0,80 €0,95 od €0,45
   
Kategória Ovocie v čokoláde
 

Krásne a zároveň veľmi chutné a netradičné ovocné pohostenie na oslavy, svadby, večierky či firemné routy, sú i naše ovocné kúsky obalené v pravej belgickej čokoláde. Jednotlivé čerstvé kúsky ovocia sme ručne poobaľovali do pravej belgickej čokolády Callebaut a dozdobili rôznymi chutnými a oku lahodiacimi posýpkami. Či už sú to oriešky, mandľové lupienky, strúhaný kokos, čokoládová ryža, drobné ozdobné cukríky, dekoratívne cukrové perličky, škoricový cukor, kandizované ovocie či ozdobné dekorovanie bielou čokoládou, každý kúsok je skutočne originálny a exkluzívny. Nielen svojím vzhľadom, ale najmä úžasnou chuťou sviežeho ovocia v čokoláde. Každá kombinácia sľubuje inú chuť či príchuť, Vaši hostia budú ovocno-čokoládovou maškrtou jednoducho nadšení. Pripravíte im tak lahodné sviežo-sladké občerstvenie, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Jednotlivé ovocné kúsky sú poukladané v papierových košíčkoch a naaranžované na zlatých, strieborných či bielych papierových táckach. Krásne nimi doplníte a ozdobíte candy bar, v prípade svadieb, no úžasne vyniknú i na rôznych firemných večierkoch či routoch.

Zloženie : jahody, banány, biele hrozno, Callebaut mliečna čokoláda / horká čokoláda / biela čokoláda, mandľové lupienky, karamelizované oriešky, kokos strúhaný, mleté orechy, mak, škoricový cukor, cukrové perličky, ozdobné cukríky, čokoládová ryža, kandizované ovocie, cukrové srdiečka.

Veľkosť : objednávka je na jednotlivé kusy ovocia

Alergény : mlieko, sója, orechy, stopy lepku

Ovocno-čokoládové kúsky sú uložené v papierových košíčkoch a poukladané na dekoratívnych papierových podnosoch.

Podnos nie je zahrnutý v cene ovocia.

Doobjednať k ovociu v čokoláde si môžete aj dekoratívny 3 poschodový stojan zlatej či striebornej farby, ktorý vynikne na každej oslave. 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.