Pre firmy

 
OVOCNÝ CATERING

 

OVOCNÉ KYTICE

Chutné, zdravé a lákavé ovocné občerstvenie obohatí i Váš firemný večierok, posedenie, rout či konferenciu. Pripravíme pre Vás zdravé pohostenie podľa Vašich požiadaviek a typu firemnej akcie.

Či už dáte prednosť menším ovocným kyticiam, určeným ako pohostenie pre viacero stolov, alebo veľkej kytici, ktorá sa bude krásne vynímať na firemnej oslave, Vašich obchodných partnerov a klientov isto nadchnete a prekvapíte.

Taktiež konzumácia takto vopred pripraveného a nakrájaného ovocia na jednotlivé kúsky je veľmi jednoduchá a praktická, odpadá akékoľvek lúpanie, delenie či krájanie ovocia na mešie časti.                   

         THERESA                                       KAROLINE

OVOCNÉ MIX - ŠPÍZY

Ďalšou skvelou alternatívou ľahkého občerstvenia sú ovocné mix-špízy, kde sme jednotlivé kúsky čerstvého ovocia striedavo ponapichovali na dlhé bambusové špajdle. Na každej si tak môžete vychutnať hneď niekoľko druhov ovocia. Samozrejme, aj špízy vieme namixovať podľa želania. 

Ovocné mix-špízy dodávame buď poukladané na plastovej tácke, alebo Vám ich vieme naaranžovať do skutočne impozantnej veľkej jedlej kytice. Jej priemer dosahuje 50 - 60 cm. 

Skvelým doplnkom ku kyticiam či ovocným mix-špízom je i čokoládová fontána, ktorú Vám vieme prenajať počas týždňa alebo na celý víkend. 

            Ovocné mix-špízy             Ovocnémixšpízy

      Ovocné mix-špízy naaranžované do kytíc

OVOCIE V ČOKOLÁDE

Na firemnom route či večierku vzbudí pozornosť hostí i svieže ovocie v čokoláde. Najmä jahody a banány v čokoláde sú veľmi obľúbené a vyhľadávané. To najlepšie čerstvé ovocie sme ručne ponamáčali do pravej belgickej čokolády Callebaut a posýpali chutnými posýpkami ( mandle, oriešky, kokos, cukrové perličky, čokoládová ryža, kandizované ovocie, škoricový cukor ). Každý ovocno-čokoládový kúsok je tak jedinečný a originálny, ako chuťovo, tak i svojím vzhľadom.

         stojansjahodami                                                         stojan         

CELOOVOCNÉ TORTY OVOTICOO 

Našou novinkou sa stali prvé "celoovocné torty" na Slovensku, ktoré sa takisto tešia veľkej obľube. Základom každej torty je melónový korpus zo sladkého červeného melóna, ktorý je ozdobne dekorovaný ďalším ovocím a čokoládou. Torta môže mať 1 až 4 poschodí, a jej hmotnosť sa pohybuje od 2,5 kg až do 8 kg. Naše torty sú bez konzervantov, bez cukru, bez éčok. Pri takejto torte si nemusíte počítať kalórie, naopak, budete sa cítiť sviežo, ľahko, plní vitamínov a energie.

 ovocnatorta                   ovocnatorta3

OVOCNÉ CHUŤOVKY

Poznáte klasické chuťovky či jednohubky? Určite áno, a práve nimi sme sa nechali inšpirovať i my. Vznikli tak ako na pohľad tak i chuťovo veľmi pestré a lákavé ovocné chuťovky. Vašich hostí privábia nielen svojou vôňou, ale i pestrofarebným vzhľadom, sviežou chuťou čerstvého ovocia a nápaditými kombináciami rôznych druhov ovocia. Ovocie je navyše ozdobne povykrajované, a výsledný efekt naozaj stojí za to. Vyskúšajte i vy rôzne kombinácie a variácie, chuťovky môžu mať veľkosť "S" alebo "M", závisí od počtu kusov/druhov ovocia na 1 napichovadle. 

20171117_133757

DARČEKY 

Vašich obchodných partnerov, klientov či zamestnancov môžete obdarovať skutočne originálne, krásnymi a zároveň zdravými kyticami alebo ovocno-čokoládovými bonboniérami OVOTICOO. Potešíte nimi ako ženu, tak i muža, bez rozdielu veku. Pridať k nim môžete aj venovanie, text ktorého vytlačíme na kartičku a vložíme do kytice či bonboniéry.

           sisi                           bonboniéra

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY 5 - 10 %

Pri objednávke ovocných kytíc, ovocia v čokoláde či ovocných mix-špízov môžete využiť aj výhodné množstevné zľavy,. Pre individuálnu cenovú ponuku kontaktujte firmu OVOTICOO buď telefonicky : 0911 945 778, mailom : ovocnekyticky@gmail.com alebo osobne na Farskej 46 v Nitre.    

 

Záznamy neboli nájdené...