Oslavy, slávnosti

RODINNÉ OSLAVY, JUBILEÁ, KRSTINY, PROMÓCIE, DETSKÉ OSLAVY, VEČIERKY, PÁRTY, PLESY,

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI

 

ORIGINÁLNY DARČEK NA OSLAVU 

Prekvapte Vášho oslávenca i prítomných hostí na oslave krásnym a chutným darčekom, v podobe ovocných kytíc  alebo ovocných bonboniér OVOTICOO. Uvidíte ako sa im zapáčia, a získajú si ich pozornosť nielen svojou krásou, ale i chuťou. 

                   KAROLINE                          MARGARET                                                                         

OBČERSTVENIE NA VAŠU OSLAVU

OVOCNÉ KYTICE 

Ponúknite svojim hosťom lákavé a chutné občerstvenie, i dekoráciu v jednom. Ovocné kytice si vďaka ich kráse, originalite i úžasnej vôni zaraz všetci všimnú a ihneď obľúbiaLahodné a zdravé osvieženie budú mať Vaši hostia vždy poruke, a úžasné na tom je, že im odpadne akékoľvek lúpanie, šúpanie, krájanie či delenie ovocia na menšie časti, ako v prípade, ak by ste mali celé kusy ovocia poukladané len v košíkoch. Jednotlivé kúsky ovocia v kytici navyše môžu byť obalené aj v čokoláde, mliečnej, horkej alebo bielej, a dozdobené rôznymi posýpkami. Možností a kombinácií je naozaj veľa, isto si príde každý na svoje. 

OVOCIE V ČOKOLÁDE

To najlepšie čerstvé ovocie sme ručne poobaľovali do pravej belgickej čokolády Callebaut, a navyše ozdobili chutnými a dekoratívnymi posýpkami. Čo kúsok, to iná chuť či príchuť. Ovocno-čokoládové kúsky navyše znamenite vyzerajú, a Vašu oslavu, večierok či párty skvele doplnia. Servírujú sa na táckach v papierových košíčkoch, stačí si len vybrať, aké ovocie preferujete, a nemalo by na Vašej oslave chýbať.

          ovocie                                               stojansjahodami                                  

OVOCNÉ MIX-ŠPÍZY

Kvalitné čerstvé ovocie sme nakrájali a striedavo ponapichovali na dlhé bambusové špajdle. Druhy ovocia si vyberáte vy, pochutíte si tak na kombináciách, ktoré naozaj obľubujete a preferujete. Ovocné mix-špízy môžu byť uložené na tácke, alebo naaranžované do veľkej jedlej kytice. Tá bude na Vašej oslave skutočne neprehliadnuteľná, nielen pre jej farebnosť a vôňu, ale i  jej veľkosť. Priemer dosahuje cca 50-60 cm. 

                  Ovocnémixšpízy                     spizy                                                                                                                                    

PRIDAJTE DOPLNKY

Vyberte si z našej pestrej ponuky doplnkov a pridajte si ich do svojej ovocnej kytice. Bude vďaka nim skutočne originálna a jedinečná. Či už sú to ovocné číslice, písmenká, srdiečka, motýliky, balónik alebo rôzne sezónne doplnky, stačí si vybrať ten správny, ktorý sa hodí k Vašej oslavy.

    SUSANE detailik            Srdce                   napichovadla

CHCELI BY STE Z KAŽDÉHO ROŽKA TROŠKA ?

 SÚ TU NAŠE PÁRTY SETY 

Ak máte dilemu a radi by ste na vašej oslave mali nielen kyticu, ale pre deti i veselé farebné mix-špízy no a pre milovníkov čokolády zaručene ovocno-čokoládové košíčky, aj pre vás máme riešenie. Sú ním naše Párty sety.

Podľa veľkosti oslavy a počtu hostí si môžete vybrať z troch druhov párty setov. Buď je to veľkosť BASIC, SUPER alebo MAXI. Podrobné zloženie nájdete v detaile produktu. Samozrejme čokoládu si zvolíte podľa toho, akú obľubujete a vaši hostia najviac preferujú.

Každý Párty set obsahuje 1 ovocnú kyticu, ovocné mix-špízy na tácke a jahody v čokoláde na tácke.Takisto vám kyticu skrášlime pridaním doplnku - buď srdiečka alebo nápisu "Happy birthday" v zlatej alebo červenej farbe.

Každý párty set je i cenovo zvýhodnený, v porovnaní s tým, keby ste si jednotlivé produkty objednávali samostatne. V cene sú už samozrejme započítané aj tácky a podnosy.

partysety  

 

ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA

Sa stala veľmi obľúbeným doplnkom, a čoraz častejšie sa objavuje na oslavách, večierkoch či svadbách. Pravá najjemnejšia belgická  čokoláda Callebaut sa v kaskádach prelieva z vrchu nadol, po jednotlivých poschodiach, a vôkol nej sa šíri neodolateľná vôňa chutnej čokolády. Vaši hostia si tak môžu sami  jednotlivé kúsky ovocia ponamáčať v čokoládovej fontáne, a vychutnať si úžasnú chuť čerstvého ovocia v čokoláde. Ideálny doplnok nielen k ovocným kyticiam, ale i k ovocným mix-špízom. Prípadne k ovocným šalátom, ktoré Vám vieme taktiež namixovať presne podľa Vašich požiadaviek.

Profesionálnu 4 kaskádovú, 60 cm vysokú čokoládovú fontánu Vám vieme prenajať na celý víkend, čo je veľmi výhodné, najmä v prípade svadieb, či veľkých osláv. K fontáne dodávame pravú belgickú čokoládu Callebaut ( mliečnu, bielu alebo horkú ), ktorá je svojou viskozitou ideálna na použitie do fontány, a na bezproblémové fungovanie čokoládovej fontány.

                 Fontána nová                                 jahoda v čokoláde                             Fontána s čokoládou

 

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY 5 - 10 %

Pri objednávke ovocných kytíc, ovocia v čokoláde či ovocných mix-špízov môžete využiť aj výhodné množstevné zľavy,. Pre individuálnu cenovú ponuku kontaktujte firmu OVOTICOO buď telefonicky : 0911 945 778, mailom : ovocnekyticky@gmail.com alebo osobne na Farskej 46 v Nitre.    

 
0
68 1068

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.