Sladký odkaz

 
Druh čokolády
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€3
   
Kategória Doplnky ku kyticiam
 

Pridajte do kytice veľké ananásovo-čokoládové srdce s vaším odkazom, a uvidíte ako sa mu obdarovaná osoba poteší :). Naozaj originálny a sladký doplnok, ktorý skrášli a zároveň slovami vyjadrí váš odkaz venovaný osobe, na ktorej vám záleží. Navyše si na ňom obdarovaný aj skvelo pochutí :). Na výber máte 3 druhy belgickej čokolády Callebaut, nápis volíme vždy v kontrastnej farbe, aby na srdiečku vynikol. 

Veľkosť : 8 x 8 cm

Zloženie : ananás, čokoláda

Alergény : mlieko, sója

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Čokoláda Callebaut horká 54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom.