Vianoce, Mikuláš

Medzi najkrajšie obdobie v roku patria nepochybne Vianoce. Aby ste si ich spestrili, spríjemnili a skrášlili ešte viac, prinášame Vám aj my niekoľko ovocných kytíc a ovocných bonboniér s pravým vianočným nádychom a atmosférouV tomto zimnom a sviatočnom období tak ešte viac umocnia vianočnú náladu, a takisto sú vhodné aj ako darček na Mikuláša. Ozdobiť si nimi však môžete aj Váš sviatočný stôl, alebo si ich vychutnať ako ľahké a chutné ovocné občerstvenie na Vašej vianočnej párty či večierku.

Vianočnými kyticami svojim blízkym môžete poslať i sladký a originálny vianočný pozdrav, a dať im tak najavo, že hoci nie ste na Vianoce spolu, intenzívne na nich myslíte. 

Takisto sú skvelým narodeninovým či meninovým darčekom, stačí k nim pridať krásne venovanie a ovocné číslice - ktoré máte od nás GRÁTIS. 

VIANOČNÉ MOTÍVY

V našich Mikulášskych a vianočných ovocných kyticiach a ovocno - čokoládových bonboniérach si skvele pochutíte na kokosom zasnežených ananásových stromčekoch či zvončekoch, hviezdičkách, Mikulášskych čižmičkách či snehových vločkách a ďalších ovocných pochúťkach s vianočnou a zimnou tématikou. Mnohé z nich sú navyše poobaľované v lahodnej belgickej čokoláde Callebaut a ozdobené orieškami, mandľami, makom, drobnými striebornými cukríkami, cukrovými vločkami či kandizovaným ovocím. Chuťovo i vzhľadovo vyzerajú naozaj fantasticky a veľmi lákavo. Skvelo chutia i banány v čokoláde zasnežené kokosom, sladučké hurmikaki, černice, jahody v čokoláde s posýpkami alebo hrušky v čokoláde a kokosom. 

Nádoby bielej, červenej, zlatej a striebornej farby nám vianočné aranžmány vhodne dopĺňajú a skrášľujú. 

Nápaditým a chutným doplnkom do Mikulášskeho balíčka sú i naše Jabĺčka v karameli a čokoláde s rôznorodými posýpkami. Vyzerajú úžasne, a doplnené červenou mašličkou sú naozaj neodolateľné. Kyslá chuť jabĺčka Granny Smith v kombinácii so sladkou chuťou karamelu a čokolády je vynikajúca, vďaka tomuto spojeniu krásne vynikne šťavnatosť a chrumkavosť jabĺčka :).

          VIANOCNAKYTICA                             Detail                             Mikulášska

                        Zimnákytica                      Jablkavkarameli                        Štedrávianočnákytica     

Vianočné a koncoročné podujatia

Ak chcete svojim zamestnancom či obchodným partnerom na konci roka poďakovať za ich celoročnú prácu a snahu, vyjadriť im svoju vďaku môžete i zaslaním chutného ovocného darčeka. Ovocné kytice sú vhodným a obľúbeným presentom aj pri tejto príležitosti. Uvidíte ako sa im potešia a najmä ako si ich vychutnajú, navyše môžete pridať i prianie do Nového roku. Kytice môžete dať doručiť buď domov alebo priamo do práce či do firmy. 

kyticasošampanskym

Na konci roka je zase perfektným darčekom Kytica so šampanským , v ktorej si pochutia okrem iného ovocia i na jahodách v čokoláde a dozaista na koniec roka využijú i fľašu šampanského Hubert De luxe.                    

 ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE A VEĽA ZDRAVIA  VÁM V NOVOM ROKU 2020 PRAJE Ovoticoo 

 

POZRITE SI NÁŠ VIANOČNÝ KATALÓG

 

vianočnýkatalóg

 

 
0
58 1058

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.