Valentín a výročia

Nielen na Valentína, ale i zo všedného dňa môžete urobiť svojej láske sviatok, a ukázať jej/mu, že Vám na nej/ňom záleží. Milým a sladkým darčekom vyjadríte svoju náklonnosť, lásku a vďaku milovanej osobe.

Stačí si len vybrať z našej širokej a pestrej ponuky ovocných kytíc, či ovocno - čokoládových bonboniér. Veľkej popularite sa tešia najmä ovocné kytice, ktoré sú ako darček, nielen pre ženy, krásne a skutočne originálne. S kyticou, ktorá sa dá vychutnať všetkými zmyslami isto zabodujete, očaríte i prekvapíte. A určite sa z nej ujde aj Vám :). 

KRÁSNE MOMENTY SA SKRÝVAJÚ V DETAILOCH

Pridajte si do ovocnej kytice niekoľko drobných ale milých doplnkov, ktoré umocnia a zintenzívnia pocit radosti a lásky obdarovanej osoby z Vášho darčeka.

   LOLITA              lovekytica         čokoládaovocná

        srdcenove                    jablk                       jahodysrdce     

Každú ovocnú kyticu či kytičku môžete navyše skrášliť jej/jeho menom, ananásovo-čokoládovým srdiečkom či dátumom výročia, a pridať tak niekoľko ovocných kúskov na vychutnanie navyše. Ovocné písmenká alebo číslice vykrajujeme ručne buď z ananásu, melóna Gália, Kantalup či žltého melóna. Taktiež pridanie balónika v tvare srdca umocní zážitok z obdarovania nielen na Valentína.

   Balonik    Srdce       srdce       valentin                           

 PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE

Napíšte krásne venovanie, jeho text Vám vytlačíme na špeciálnu kartičku a s radosťou pripojíme k Vášmu ovocnému darčeku. Vaše prekvapenie tak bude naozaj dokonalé a nezabudnuteľné.

Pripravte i Vy jedinečné a krásne momenty pre svoju lásku a Vaša radosť z obdarovania bude o to väčšia.  

Veríme že sme Vás inšpirovali, a prajeme Vám krásny a nezabudnuteľný deň Valentína :)

 
1
58 1158

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.