• 1 z 2
 

Sladká lady MAXI

 
€32
   
Kategória Sladká lady MAXI
 

Máte radi sladkú, šťavnatú chuť hrušiek či vôňu jahôd ? My sme ešte pridali bobule bieleho hrozna, každý ovocný kúsok sme ručne poobaľovali v mliečnej čokoláde a tu je výsledok ! Ovocná bonboniéra veľkosti MAXI vás poteší až 25 kúskami lahodného a chutného mixu ovocia a čokolády. Samozrejme, každý ovocný kúsok opäť inak chutí či inak vyzerá, na pohľad je to pestrá paleta farieb, tvarov, chutí i vôní. Mliečna čokoláda s rôznymi posýpkami chutí senzačne, a keď si k tomu predstavíte aj šťavnatú a sviežu chuť svojho obľúbeného ovocia, jednoducho fantázia :). Stačí si len vybrať, ktorý kúsok si z Ovocnej lady doprajete. Ovocná bonboniéra je jednoducho výnimočný darček pre každú príležitosť.  

Zloženie : jahody, hrušky, biele hrozno, mliečna čokoláda, biela čokoláda, mleté orechy, kokosová múčka, cukrové perličky, ozdobné cukríky, kandizované ovocie.

Veľkosť : MAXI - 25 ovocných kúskov

Hmotnosť : 690 g

Alergény : mlieko, sója, orechy 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.,kokos strúhaný,cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).Alergény sú označené tučným písmom.