Písmenká v čokoláde

 
Výber čokolády
Výber písmena
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€1
   
Kategória Písmenká v čokoláde
 

Prajete si do kytičky pridať meno Vášho oslávenca ? A čo tak pridať začiatočné písmená mien novomanželov do svadobnej kytice ? Alebo oslavujete promócie a radi by ste zviditeľnili novozískaný titul :) ? To všetko sa dá, keď si svoju ovocnú kytičku skrášlite pridaním ovocných písmenok. Tie vám vyhotovíme buď zo sladkých cukrových melónov - Gália, Kantalup či žltého melóna, alebo z ananásu. Už len vybrať čokoládu podľa chuti a máte to !

 

Veľkosť : výška 4cm, šírka podľa druhu písmenka

Zloženie : ananás / melón Gália / melón Kantalup / žltý melón, čokoláda

Alergény : mlieko, sója

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Čokoláda Callebaut horká 54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom.                                                                 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.