Ovocné torty

Ovocné torty Ovoticoo - " prvé celoovocné torty " na Slovensku 
Ovocné torty sú naším ďalším perfektným ovocným pohostením pre Vás a Vašich blízkych. Sú šťavnaté, zdravé, krásne a netradičné, farebné a voňavé, jednoducho na zjedenie :). Obľúbia si ich ako deti, tak i dospelý. Skrášlia a zvýraznia každú detskú oslavu či párty, no isto sa im potešia aj na mnohých dospeláckych oslavách :).
Už nemusíte rátať kalórie ! Naše celoovocné torty sú pripravované iba z čerstvého, kvalitného ovocia, neobsahujú teda žiadnu bielu múku, žiaden rafinovaný cukor, nie sú príkro sladké ani umelo prifarbované ! Ozajstná " LIGHT TORTA" pre každého, kto jednoducho miluje ovocie :).
Základom každej našej ovocnej torty je obľúbený červený melón, a tento "melónový korpus" je dekorovaný ďalším chutným ovocím. Sú to najmä jahody, biele a tmavé hrozno, melón Cantaloupe, kivi, ananásové kvetinky či srdiečka. Dozdobené môžu byť belgickou čokoládou Callebaut.
                                                      
PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ OVOCNÚ TORTU ? 
Výber ovocnej torty závisí najmä od toho, či ju chcete darovať a poslať niekomu ako darček, prípadne chystáte menšiu oslavu, vtedy odporúčame klasické 1 poschodové torty ( 2,5 kg hmotnosť ). Ak však má byť torta ako ovocné pohostenie na oslavu, kde bude väčší počet hostí, tu sa určite hodí torta viac poschodová ( 4,5 až 8 kg hmotnosť ).
 
PRIDAJTE DOPLNKY                                           
Rovnako ako ovocné kytice, aj svoju ovocnú tortu si môžete vhodne dozdobiť. Krásne sa na nej vynímajú ovocné číslice či písmenká, s menom vášho oslávenca, ananásovo-čokoládové srdce, ozdobný motýlik z ananásu a čokolády, či farebný fóliový balónik. Isto každého poteší aj karamelový či čokoládový toping, v ktorom si Vaši hostia jednotlivé ovocné kúsky môže navyše ponamáčať a vychutnať si zaujímavé kombinácie a príchute ovocia.
 
PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE
Ak chcete ovocnú tortu doručiť ako darček, ostáva už len pridať krásne venovanie a Vaše prekvapenie bude dokonalé. Text Vášho venovania vytlačíme na špeciálne upravenú kartičku, a s radosťou doručíme spolu s ovocnou tortou, presne tam kam potrebujete :).                        
 
38
55 13855

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.