Ovocné torty

Ovocné torty OVOTICOO - " prvé klasické celoovocné torty " na Slovensku !
Ovocné torty sú naším ďalším perfektným ovocným pohostením pre Vás a Vašich blízkych. Sú šťavnaté, zdravé, krásne a netradičné, farebné a voňavé, jednoducho na zjedenie :). Obľúbia si ich ako deti, tak i dospelý. Skrášlia a zvýraznia každú detskú oslavu či párty, no isto sa im potešia aj na mnohých dospeláckych oslavách :).
Už nemusíte rátať kalórie ! Naše celoovocné torty sú pripravované iba z čerstvého, kvalitného ovocia, neobsahujú teda žiadnu bielu múku, žiaden rafinovaný cukor, nie sú príkro sladké ani umelo prifarbované ! Ozajstná " LIGHT TORTA" pre každého, kto jednoducho miluje ovocie :).
Základom každej našej ovocnej torty je obľúbený červený melón, a tento "melónový korpus" je dekorovaný ďalším chutným ovocím. Sú to najmä jahody, biele a tmavé hrozno, melón Cantaloupe, kivi, ananásové kvetinky či srdiečka. Dozdobené môžu byť belgickou čokoládou Callebaut.   
AKÉ SÚ VEĽKOSTI ?                                                                                                     
Ovocná torta môže byť klasická, čiže 1 poschodová alebo viac poschodová. Torty klasické, majú cca 2,5 kg až 3 kg, väčšie torty s viacerými poschodiami vážia 4,5 až 8 kg. Každá torta je uložená na tvrdenej ozdobnej papierovej tácke okrúhleho tvaru, väčšinou zlatej farby. Tácku si pri objednávke môžete zvoliť aj čisto bielu alebo striebornú.

Hotovú tortu darčekovo zabalíme a doručíme našou donáškovou službou priamo na adresu doručenia (obdarovanej osobe, či na Vašu oslavu). Počas celej doby prepravy sa torta uchováva v chlade, ako v lete, tak i v zime.

PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ VHODNÚ OVOCNÚ TORTU ?                                                         
Výber ovocnej torty závisí najmä od toho, či ju chcete darovať a poslať niekomu ako darček, prípadne chystáte menšiu oslavu, vtedy odporúčame klasické 1 poschodové torty ( 2,5 kg hmotnosť ). Ak však má byť torta ako ovocné pohostenie na oslavu, kde bude väčší počet hostí, tu sa určite hodí torta viac poschodová ( 4,5 až 8 kg hmotnosť ).
 
PRIDAJTE DOPLNKY                                                                                                     
Rovnako ako ovocné kytice, aj svoju ovocnú tortu si môžete vhodne dozdobiť. Krásne sa na nej vynímajú ovocné číslice či písmenká, s menom vášho oslávenca, ananásovo-čokoládové srdce, ozdobný motýlik z ananásu a čokolády, či farebný fóliový balónik. Isto každého poteší aj karamelobvý či čokoládový toping, v ktorom si Vaši hostia jednotlivé ovocné kúsky môže navyše ponamáčať a vychutnať si zaujímavé kombinácie a príchute ovocia.
 
PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE                                                                                                         
Ak chcete ovocnú tortu doručiť ako darček, ostáva už len pridať krásne venovanie a Vaše prekvapenie bude dokonalé. Text Vášho venovania vytlačíme na špeciálne upravenú kartičku, a s radosťou doručíme spolu s ovocnou tortou, presne tam kam potrebujete :).    
Objednávky ako i doručenie našich ovocných darčekov je možné realizovať počas celého týždňa. V prípade špeciálnych požiadaviek či akýchkoľvek otázok, Vám radi odpovieme či už mailom na: ovocnekyticky@gmail.com alebo telefonicky na č.t. : 0911 945 778, poprípade v sekcii "Časté otázky" nájdete mnohé odpovede na najčastejšie otázky.                             
 
39
65 13965

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.