Ovocná lady MAXI

 
€32
   
Kategória Ovocná lady MAXI
 

Ovocná lady MAXI je bonboniéra plná šťavnatých jabĺčok a sladučkých jahôd v mliečnej čokoláde, avšak v MAXI veľkosti ! Bonboniéra je určená pre viac osôb, obsahuje až 25 ovocných kúskov, tých najrozličnejších kombinácií. Pochutiť si môžete na variáciách mliečnej čokolády a kokosu, orieškov, drobných ozdobných cukríkov, cukrových perličiek. Veľmi obľúbená je kombinácia jabĺčka v čokoláde so škoricovým cukrom, či jahody v mliečnej čokoláde ozdobne dekorovanou bielou čokoládou. Každý ovocný kúsok je jedinečný originál, ručne poobalovaný do mliečnej čokolády a dekorovaný, pre váš nevšedný zážitok nielen z jeho chuti ale i vzhľadu. K tomu prispieva aj exkluzívna zlatá či strieborná krabička, v ktorej sú ovocné kúsky uložené. Či už sa rozhodnete Ovocnou lady pohostiť svojich hostí, alebo ju chcete venovať ako darček, určite si ju zamilujete. :)

Zloženie : jahody, jablká, mliečna čokoláda Callebaut, biela čokoláda Callebaut, karamelizované oriešky, kokosová múčka, škoricový cukor, cukrové perličky.

Veľkosť : MAXI - 25 ovocných kúskov

Hmotnosť : 600 g

Alergény : mlieko, sója, orechy, stopy lepku a vajec

 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom. 

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).

Škoricový cukor Zloženie : cukor, mletá škorica 11 %. Môže obsahovať obilniny obsahujúce lepok, mlieko, vajcia a orechy. Alergény sú označené tučným písmom.