• 1 z 2
 

LOLITA

 
Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€29
   
Kategória Ovocné kytice
 

Veselá, hravá a roztomilá, tak presne taká je ovocná kytička LOLITA. Dva druhy farebných ovocných kvetiniek z červeného melóna a ananásu, krásne vyniknú medzi paličkami bieleho hrozna a čučoriedkami. Kompozíciu ďalej dopĺňajú sladučké jahody a jahody v čokoláde s farebnou cukríkovou posýpkou. Kytičku sme ozdobili i dvomi veľkými motýlikmi, opäť vo farebnej kombinácii žltého ananásu a červeného melóna, dekorované čokoládou a cukríkmi. LOLITA vykúzli úsmev na tvári a spomienku na leto každému, koho ňou obdarujete :).     

Zloženie :

  • melón červený vodový /bezjadierkový/
  • ananás
  • jahody
  • hrozno biele
  • čučoriedky
  • čokoláda Callebaut
  • farebný cukrový posyp

Alergény : mlieko, sója

 

Veľkosť : S

Výška : 27 cm

Hmotnosť ovocia : 1.000 g

 

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, manipulujte preto s nimi opatrne.

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Farebný cukrový posyp,Zloženie:cukor,rastlinný tuk(palmový),glukózový sirup,emulgátor:sójový lecitín,farbivá:E100,E120,E131,E132,E160a,E172, protihrudkujúca látka:mastenec.Môže obsahovať mlieko a suché škrupinové plody.Alergény sú označené tučným písmom.

 

LOLITA


 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.