Deň matiek, Deň otcov, Deň detí

DEŇ MATIEK

Ovocné kytice a bonboniéry OVOTICOO sú takisto krásnym a výnimočným darčekom i ku dňu matiek. Svojím vzhľadom, vôňou a chuťou potešia a prekvapia každú dámu. Nechajte sa teda inšpirovať našimi sviežimi a pestrými ovocnými kytičkami, tú správnu, pre Vašu mamu, starú mamu, manželku či priateľku v nich isto nájdete.

PRIDAJTE VÝNIMOČNÉ DOPLNKY

Vašu ovocnú kyticu  môžete doplniť i nápaditými doplnkami, a spraviť tak obdarovanej osobe o to väčšiu radosť. Obľúbené sú najmä ananásovo - čokoládové srdiečka, ovocné písmenká z ktorých vyskladáme meno vašej manželky či priateľky, no zaujímavý a originálny je i balónik. Ak si chcete kytičku ešte viac vychutnať, máte možnosť pridania čokolády navyše alebo pridanie topingu ( karamelový, čokoládový ), v ktorom si jednotlivé ovocné kúsky jednoducho poobaľujete podľa chuti.

              LUCREZIA                                            CHARLOTTE

NAPÍŠTE VENOVANIE

K vybranej kytici navyše môžete pridať aj krásne venovanie. Stačí ak nám jeho znenie napíšete alebo nadiktujete, my Vám ho vytlačíme na špeciálnu kartičku a priložíme k Vášmu ovocnému darčeku.  

DEŇ OTCOV

Našimi ovocnými kyticami a bonboniérami isto zabodujete aj u svojich otcov, starých otcov či manželov. Sú jednoducho na zjedenie, a to sa vždy počíta ! :) Najskôr ňou príjemne prekvapíte, no a potom si na nej isto rád pochutí. Takýto úžasný a praktický darček určite nečakal ! Uvidíte ako sa ovocné kytice a ovocné bonboniéry zapáčia aj pánom. Stačí už len vybrať tú správnu, napríklad podľa druhov ovocia, ktoré obľubuje a preferuje. 

              TALIA                               Bananalady

PRIDAJTE DOPLNKY

Ovocnú kyticu môžete spestriť i vhodnými doplnkami, či už ananásovo - čokoládovým srdiečkom, pridaním čokolády naviac alebo topingu.

       %C4%8Cokol%C3%A1da%20naviac                                       Topingy

                                                 + čokoláda naviac                                                                                Topingy karamel / čokoláda

NAPÍŠTE VENOVANIE

Samozrejme môžete pridať aj svoje osobné venovanie, my Vám ho vytlačíme a doručíme spolu s ovocnou kyticou, presne tam, kam potrebujete. Zážitok a radosť obdarovaného z Vášho darčeka bude o to väčšia. 

DEŇ DETÍ

Potešte svoje ratolesti, nielen na deň detí, veselou a zároveň zdravou a lahodnou ovocnou kytičkou. Uvidíte ako sa im zapáči :). Jednak svojím veselým a pestrofarebným vzhľadom, ale zároveň je úžasné to, že im hravou a zábavnou formou naservírujete ovocie. Deti si tak môžu postupne vychutnávať ten-ktorý ovocný kúsok, a Vám ako i ďeťom odpadá akékoľvek lúpanie, šúpanie, delenie či krájanie celého ovocia na menšie časti. Každý ovocný kúsok je totižto tak akurát na jedno sústo, a to ďalšie môže byť chuťovo a farebne úplne iné. Deti z toho budú nadšené. Navyše sme detské kytičky naaranžovali do veselých misiek pastelových odtieňov či s rozprávkovými motívmi.  

              MARGARET balonik                                 HAPPYKYTICA             

VESELÉ DOPLNKY

Kytičku môžete prikrášliť aj rôznymi veselými a originálnymi doplnkami, balónikom či nápaditými písmenkami z ovocia. Tie ručne povykrajujeme, vyskladáme meno podľa Vášho želania a naaranžujeme do kytice. 

    princezna                  auto                 hallokitty

                                         Balónik " Princezná "                                          Balónik " Auto "                                              Balónik " Hallo Kitty "   

 
6
50 1650

Stránka 1 z 3 - 50 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 50 položiek celkom

Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
Ovocné číslice k narodeninám GRÁTIS
K ovocnej kytici máte u nás narodeninové Ovocné číslice GRÁTIS.