• 1 z 7
 

VIANOČNÁ LADY

 
€29
   
Kategória Bonboniéry
 

Naozaj štedrá, chutná a plná vianočných motívov z čerstvého ovocia a čokolády je naša ovocná bonboniéra Vianočná lady. Ukrýva v sebe nielen jahody v čokoláde, ale i šťavnaté kúsky mandarínky v čokoláde a množstvo vianočných motívov z chutného ananásu, belgickej čokolády a posýpok. Vychutnajte si pestré hviezdy a  hviezdičky obalené v čokoláde, mandliach, drobných cukríkoch, orieškoch, alebo kokosom zasnežené stromčeky či veselú mikulášsku čižmičku. Vianočná lady vám spestrí a spríjemní vaše vianočné sviatky a na vašom sviatočnom stole bude isto neprehliadnuteľná. Tak ktorý kúsok z nej si vychutnáte ako prvý ?

Zloženie : ananás, jahody, mandarínky, mliečna čokoláda Callebaut, biela čokoláda Calebaut, strúhané mandle, sekané orechy, kokosová múčka, čokoládová ryža, cukrové perličky, cukrové vločky. 

Veľkosť : MAXI - 20 ovocno-čokoládových kúskov

Hmotnosť : 400 g

Alergény : mlieko, sója, orechy

Produkt môže obsahovať alergény.

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom. 

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).

Čokoládová ryža, Zloženie:cukor,kakaová hmota,kakaový prášok so zníženým množstvom tuku,glukózový sirup,emulgátor(lecitíny),protihrudkovacia látka(mastenec).

Cukrová dekorácia - snehové vločky, Zloženie : cukor,ryžová múka,palmový tuk,zemiakový škrob,farbivo:antokyaníny.,prírodná vanilková aróma.