• 1 z 3
 

Lahodná lady MAXI

 
€29
   
Kategória Bonboniéry
 

Skutočne lahodná a plná skvelej chuti sviežeho ovocia a belgickej čokolády je i táto MAXI bonboniéra. Ovocné kúsky banánov a veľkých bobúľ bieleho hrozna sme poobaľovali do belgickej čokolády Callebaut a posýpali chutnými posýpkami. Ochutnajte kombináciu s mandľami, orieškami či kokosom. Zaujímavá je však i chuť mliečnej a horkej čokolády, či bielej čokolády s nastrúhanou tmavou čokoládou. Čo kúsok, to iná chuť i vzhľad. Uvidíte, že úžasnú chuť banánov v čokoláde si jednoducho zamilujete ! Všetky ovocné kúsky sú uložené v darčekovej papierovej krabičke striebornej alebo zlatej farby a previazané stužkou. Lahodná lady je skvelým a výnimočným darčekom, na akúkoľvek príležitosť. 

Zloženie :  banány, hrozno biele, mliečna čokoláda Callebaut, biela čokoláda Callebaut, strúhané mandle, karamelizované oriešky, strúhaná horká čokoláda, čokoládová ryža, cukrové perličky, kokosová múčka.

Veľkosť : MAXI - 24 ovocných kúskov /16 x banán, 8 x hrozno/

Hmotnosť : 350 g

Alergény : mlieko, sója, orechy

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom. 

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).,čokoládová ryža Zloženie:cukor,kakaová hmota,kakaový prášok so zníženým množstvom tuku,glukózový sirup,emulgátor(lecitíny),protihrudkovacia látka(mastenec).Alergény sú označené tučným písmom.

Horká čokoláda strúhaná, kakaová sušina najmenej 50%.Zloženie: kakaová hmota,cukor,kakaové maslo,emulgátor:lecitíny.Môže obsahovať mlieko a orechy.,

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.